.:  Ana Sayfa  :.

.:  Yapboz.info Hakkında  :.

.:  Nasıl Sipariş Vereceğim ? :.

.:  Ödeme Nasıl Olacak ? :.

.:  Ne Zaman Elime Geçer ? :.

.:  Ödeme Bildirimi  :.

.:  Güvenlik  :.

.:  İletişim :.

.:  Merak Ettikleriniz  :.

.:  Basında Yapboz.info  :.

.:  Online Yapboz Yap  :.

.:  Sık Kullanılanlara Ekle  :.

EPosta Destek

yapboz.info@gmail.com

 

 

 

 

YAPBOZ.info ve Yapboz lar hakkında merak ettikleriniz
 

Yapboz.info olarak merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevaplıyoruz. Lütfen sorularınızı yapboz.info@gmail.com adresine yollayınız.

 

Aşağıda bazı soru ve cevaplar var. Merak ettiğiniz konular hakkında soru ve cevapları aşağıda bulabilirsiniz.

 


Soru : Size yollayacağım fotoğraf üzerinde değişiklik yapabilir misiniz? Mesela  arka plan rengini değiştirebilir misiniz ?

Cevap : Yolladığınız fotoğraflar üzerinde değişiklik yapmak mümkündür. Arka plan renklerinde değişiklik yapabildiğimiz gibi fotoğraflarınızı birleştirerek kolaj çalışmaları da yapabiliriz.


Soru : Web siteniz üzerindeki fiyatlar geçerlimidir ?

Cevap : Web sitemizi sürekli olarak güncellediğimiz için sitemiz üzerinde ki fiyatlar geçerlidir. Fiyatlarda oluşabilecek değişiklikler anında web sitemize yansıtılmaktadır. Yapboz.info halen Türkiye nin en ucuz ve en hızlı foto yapboz sitesidir.


Soru : Puzzle yaptırmak istiyorum. 1000 parçalık foto yapboz, foto verildikten kaç gün sonra adresime ulaşır?

Cevap : Tüm puzzle ler puzzle ücretini yatırdığınız gün hazırlanır ve aynı gün akşamı kargoya verilir. Tahmini 1-2 gün içerisinde de adresinize ulaşır.


Soru : Kredi kartıyla ödeme kabul ediliyor mu? Taksit imkanınız var mı?

Cevap : Kredi kartıyla şu an için alışveriş imkanı bulunmamaktadır. Kredi kartı ile alışveriş için çalışmalarımız devam etmektedir. Şu an için sadece banka havale veya EFT sini kabul etmekteyiz.


Soru : Paypal yada Moneybookers ile ödeme kabul ediyormusunuz ?

Cevap : Evet, Paypal ve Moneybookers ile ödemelerinizi kabul ediyoruz. Eğer Paypal yada Moneybookers üyesi iseniz bu ödeme sistemleri üzerinden bize para transferinde bulunabilir, kredi kartınızdan, bizim paypal yada moneybookers hesabımıza para gönderebilirsiniz.


Soru : Yapbozlarda kullanılan kartonun kalitesi nedir.? Yapboz u yaparken veya ileri de bu parçalar bozulur mu ?

Cevap : Yapbozlarımızda dünyanın önde gelen yapboz firmalarının kullandığı özel mavi renkteki ithal "yapboz kartonu" nu kullanıyoruz. Puzzle kartonunun gri kartondan farkı yapbozu yaparken elinizde dağılmaması ve puzzle yapıştırıcısı kullanıldığında genleşerek birbirine giren parçalar sayesinden tam bir resim görüntüsü sağlanmasıdır.


Soru : Size Eposta ile büyük boyutlarda yani yüksek çözünürlükte fotoğrafı gönderiyorum fakat sizden fotoğrafın uygun olmadığı yanıtı geliyor, oysaki gönderdiğim fotoğraf yüksek çözünürlükte.

Cevap : Gönderilen fotoğraf Hotmail.com eposta istemcisi tarafından gönderildiği için sizin haberiniz olmadan otomatik olarak küçültülmektedir. Lütfen fotoğraflarınızı bize gönderirken ya sıkıştırma programı (winzip, Winrar vb.) ile sıkıştırıp gönderiniz veya başka eposta hesabınız ( Yahoo, Gmail, vs) var ise oradan gönderiniz.


 

Lütfen Merak ettiğiniz konuları ve sorularınızı yapboz.info@gmail.com  adresinden destek birimimize yollayınız.

 


YAPBOZ.info © Resimlerden Yapboz Yapmak Fotoğraflarıdan Puzzle Yap Fotoğraflardan Yapboz Yaptırmak

üzerinden ödemeleriniz kabul edilir.