.:  Ana Sayfa  :.

.:  Yapboz.info Hakkında  :.

.:  Nasıl Sipariş Vereceğim ? :.

.:  Ödeme Nasıl Olacak ? :.

.:  Ne Zaman Elime Geçer ? :.

.:  Ödeme Bildirimi  :.

.:  Güvenlik  :.

.:  İletişim :.

.:  Merak Ettikleriniz  :.

.:  Basında Yapboz.info  :.

.:  Online Yapboz Yap  :.

.:  Sık Kullanılanlara Ekle  :.

EPosta Destek

yapboz.info@gmail.com

 

 

 

 

ÖDEME NASIL OLACAK ?

ÖDEME YÖNTEMİ 1

Ödeme yapmak için e-posta adresinize göndereceğimiz banka hesap bilgilerini kullanabilirsiniz. Banka Hesap numaralarımıza Havale veya EFT işlemi yapabilirsiniz.Banka hesap numaraları puzzle yapmak istediğiniz fotoğrafın baskı kalitesi için uygun olması durumunda e-posta veya msn ile adresinize gönderilecektir.

Adresinize gelen hesap numaralarımıza Bankalardan, internetten yada Direkt olarak Kartsız işlem yaparak bankamatiklerden para yatırabilirsiniz.

Bankamatikten kartsız para gönderme işleminin nasıl yapıldığını öğrenmek için buraya tıklayınız.

   

 

ÖDEME YÖNTEMİ 2

Yapboz.info artık Paypal üzerinden de ödemelerinizi kabul etmektedir. Paypal hesabınız var ise, hesabınız üzerinden direkt olarak ödemelerinizi yapabilirsiniz. Eğer Paypal hesabınız yok ise Buraya Tıklayarak Paypal hesabınızı açabilirsiniz. Ödemelerinizi yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

ÖDEME YÖNTEMİ 3

Yapboz.info olarak artık Kredi kartı ile ödemelerinizi kabul ediyoruz. Kredi kartı ile yapacağınız ödemeleri Paypal ödeme sayfasından güvenle yapabilirsiniz. Eğer Paypal hesabınız yok ise Buraya Tıklayarak Paypal hesabınızı açabilirsiniz. Ödemelerinizi yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kredi kartımla nasıl ödeme yapabilirim ?

Eğer bize yolladığınız fotoğrafınız yapboz yapımı için uygun bulunduysa size eposta yolu ile bildirilecektir. Bu aşamadan sonra kredi kartınızla yapbozunuzu satın alabilirsiniz. Kredi kartınızla satınalmak için buraya tıklayarak ödeme sayfasına geçiniz. Bu sayfadan onaylanan fotoğrafınızın yapboz türünü seçerek "Şimdi Ödeyin" bağlantısına tıklayarak Paypal.com un sitesine geçiniz. Aşağıdaki gibi bir sayfa ile karşılaşacaksınız. Buradan "Paypal hesabınız yok mu?" bağlantısına tıklayarak kredi kartı ile ödeme ekranına geçiniz.

 

Ödeme ekranı ise aşağıdaki gibidir. Buradan gerekli bilgileri eksiksiz olarak girerek siparişinizin ödemesini yapınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


YAPBOZ.info © Resimlerden Yapboz Yapmak Fotoğraflarıdan Puzzle Yap Fotoğraflardan Yapboz Yaptırmak

üzerinden ödemeleriniz kabul edilir.