.:  Ana Sayfa  :.

.:  Yapboz.info Hakkında  :.

.:  Nasıl Sipariş Vereceğim ? :.

.:  Ödeme Nasıl Olacak ? :.

.:  Ne Zaman Elime Geçer ? :.

.:  Ödeme Bildirimi  :.

.:  Güvenlik  :.

.:  İletişim :.

.:  Merak Ettikleriniz  :.

.:  Basında Yapboz.info  :.

.:  Online Yapboz Yap  :.

.:  Sık Kullanılanlara Ekle  :.

EPosta Destek

yapboz.info@gmail.com

 

 

 

 

  NASIL SİPARİŞ VERECEĞİM ?

  • Sipariş vermek için ilk önce yapboz.info@gmail.com adresine yapboz yapılmasını istediğiniz fotoğrafı, isim, adres, ve telefon bilgilerinizi, kaç parçalı puzzle istediğinizi eksiksiz olarak yollayınız. (Eposta bilgilerinizi yollamanız işlemleri hızlandıracaktır.) Bir fotoğrafın puzzle yapılması için en az 1024 X 768 çözünürlükte olması gerekmektedir.  Lütfen yollayacağınız fotoğrafın bu çözünürlükte olmasına özen gösteriniz. Dijital fotoğraf makinaları ve yeni nesil cep telefonları ile çekilen fotoğraflar yapboz yapımı için uygundur. Bu fotoğrafları yollarken fotoğraflarınız sizin isteğiniz dışında Email sağlayıcınız (gmail, hotmail vb.) tarafından küçültülebilmekte ve yapboz yapımı için uygun olmayan hale gelmektedir. Bunu önlemek için makinadan yada telefondan çıkan orijinal fotoğrafınızı sıkıştırma programı ile (winrar, winzip vb.) sıkıştırıp bize eposta ile yollayınız.

  • Daha sonra eğer yollamış olduğunuz fotoğraf baskı için uygunsa e-posta adresinize ödeme bilgileri ile ilgili bir e-posta gönderilecektir.

  • Ödemeyi yaptıktan sonra  yapboz.info@gmail.com  adresine e-posta yollayarak veya ödeme bildirim formunu doldurarak ödemeyi hangi hesaptan, hangi hesaba, ne zaman yaptığınızı belirten bir e-posta yollayıp ödemenin yapıldığına dair bizleri haberdar ediniz.

  • Ödeme bilgileriniz doğrulandıktan sonra fotoğrafınız baskıya verilecek ve en geç 4 gün içersinde elinize ulaşacaktır. Kargo ücretini alıcı taraf ödemektedir.


YAPBOZ.info © Resimlerden Yapboz Yapmak Fotoğraflarıdan Puzzle Yap Fotoğraflardan Yapboz Yaptırmak

üzerinden ödemeleriniz kabul edilir.